CZESKA SZWAJCARIA


 

CZESKA SZWAJCARIA

07:45 wyjazd ze Szklarskiej Poręby.

Czeska Szwajcaria to najmłodszy Park Narodowy w Republice Czeskiej. Obszar ten znajduje się w miejscach, gdzie rzeka Łaba opuszcza Republikę Czeską. Nawiązuje on do Parku Narodowego ?Szwajcaria Saska po stronie niemieckiej.


Przejazd do Mezni Louki - spływ łódkami malowniczą doliną rzeki Kamienicy. Ten piękny zakątek, skomponowany przez naturę z wody, lasów i skał, obejrzeć można tylko przemieszczając się pieszo albo łodzią. 

Przejście malowniczą trasą do Prawczickiej Bramy - największa skalna brama Europy i prawdziwa ikona tego terenu. Ta formacja skalna stanowi symbol Czeskiej Szwajcarii i główny punkt wycieczek krajoznawczych. W skład kompleksu wchodzi kilka tarasów widokowych - jeden leży u podnóża Bramy Prawczickiej, natomiast pozostałe znajdują się na okolicznych skałach, o kilkadziesiąt metrów wyżej. Z wszystkich tarasów roztacza się przepiękny widok na wzniesienia Szwajcarii Czeskiej i Saskiej, jak również na bardziej odległe zakątki krainy.

Ok. 20:00 Powrót do Szklarskiej Poręby.

*Każdy uczestnik wycieczki  powinien posiadać dokument tożsamości, uprawniający do pobytu za granicą RP (dowód osobisty lub paszport).
*Godziny określone w wycieczce są orientacyjne, kolejność zwiedzanych  obiektów lub program wycieczki może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od biura.

CENA: 95 ZŁ/os

Cena zawiera:
transport
usługę przewodnicką
ubezpieczenie zagraniczne KL, NNW

Cena nie zawiera:
biletów wstępu ok. 250 CZK/os. (spływ łódkami turystycznymi i Prawczicka Brama )

Galeria

 

Udostępnij:

Zapytaj o wycieczkę

Zapoznała(e)m się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zamówienia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, przez administratora ochrony danych osobowych, którym jest WYCIECZKOWE ABC CENTRUM USŁUG TURYSTYCZNYCH A.KOBUS M.ZABIEGAŁA S.C., ul. Jedności Narodowej 26, 58-580 Szklarska Poręba, NIP: 611 277 82 68, REGON: 366879945, w celu realizacji złożonego przeze mnie zamówienia lub zapytania na zakup biletów wycieczkowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, przez administratora ochrony danych osobowych, którym jest WYCIECZKOWE ABC CENTRUM USŁUG TURYSTYCZNYCH A.KOBUS M.ZABIEGAŁA S.C., ul. Jedności Narodowej 26, 58-580 Szklarska Poręba, NIP: 611 277 82 68, REGON: 366879945, w celu otrzymywania informacji o usługach oferowanych przez WYCIECZKOWE ABC CENTRUM USŁUG TURYSTYCZNYCH, marketingowych oraz innych informacji handlowych.