Wycieczkowe abc Centrum Usług Turystycznych to biuro z siedzibą w centrum Szklarskiej Poręby. Jesteśmy zgranym zespołem, doświadczonych w branży turystycznej pracowników, specjalizującym się w organizacji wycieczek w Sudety, do Czech i Niemiec.

Dzięki ponad 10 letniemu stażowi pracy w branży turystycznej mamy duże doświadczenie w obsłudze i organizacji imprez turystycznych.

Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie - jesteście Państwo w dobrych rękach!

Jesteśmy biurem turystycznym wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych, prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Wszystkie organizowane przez nas wyjazdy objęte są gwarancją i ubezpieczeniem firmy Signal Iduna Polska.

Proponujemy dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych spedzajacych czas w Karkonoszach ( i nie tylko) wycieczki do Pragi, Kutnej Hory, Karlowych War, Skalnego Miasta, Czeskiego Raju, Czeskiej Szwajcarii, Morawskiego Krasu oraz do Drezna, Szwajcarii Saskiej, Sprewaldu - Łużyckiej Wenecji, Miśni i Zamku Moritzburg. Na indywidualne zamówienie możemy przygotować dowolny program imprezy turystycznej (jednodniowej lub kilkudniowej), uwzględniający życzenia i preferencje klienta.

W naszych propozycjach wyjazdów znajdą Państwo również wycieczki w wariancie VIP - są to wyjazdy w małych, kameralnych grupach 5-8 osobowych. Transport odbywa się nowym, komfortowym busem Renault Trafic a wycieczkę prowadzi doświadczony, wykwalifikowany przewodnik. Wyjazdy na wycieczki odbywają się z miejsca zakwaterowania uczestników w Szklarskiej Porębie. Program wycieczek jest elastyczny i dopasowany do potrzeb uczestników.

Terminy planowanych wycieczek znajdą Państwo tutaj: http://www.wycieczkoweabc.pl/terminy.html
Terminarz wycieczek jest elastyczny i na bieżąco aktualizowany.

Ceny organizowanych przez nasze biuro wycieczek są korzystne i uwzgledniają jakość usług na najwyższym poziomie (obsługa w biurze, transport, opieka pilota/przewodnika).  

Nasze biuro turystyczne zapewnia również realizację usług przewodnickich (dysponujemy szeroką bazą wykwalifikowanych i doświadczonych przewodników), usług transportowych  (współpracujemy ze sparwdzonymi firmami transportowymi, które dysponują taborem komfortowych autokarów i busów). Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń turystycznych oraz pomagamy w znalezieniu noclegu w Szklarskiej Porębie i jej okolicach.

Zapraszamy do Szklarskiej Poręby i skorzystania  z naszych usług.
Pozdrawiamy - Zespół Wycieczkowego ABC