Przygotowujemy dla grup zorganizowanych imprezy zagraniczne oraz krajowe, jednodniowe lub kilkudniowe. Nasze propozycje skierowane są głównie do firm (wyjazdy integracyjne i szkoleniowe), szkół, ośrodków wychowawczych oraz do małych i dużych grup przyjaciół.

Jako organizator zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem imprez turystycznych. Posiadamy szeroką, sprawdzoną bazę noclegową i restauracyjną, współpracujemy z pilotami i przewodnikami z dużymi kwalifikacjami i doświadczeniem. Wszystkie organizowane przez nas wyjazdy objęte są gwarancją i ubezpieczeniem firmy Signal Iduna Polska. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami transportowymi, które dysponują taborem komfortowych autokarów i busów.

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek w Sudety, do Czech i Niemiec. Proponujemy wycieczki m.in.  do Pragi, Kutnej Hory, Karlowych War, Skalnego Miasta, Czeskiego Raju, Czeskiej Szwajcarii, Morawskiego Krasu oraz do Drezna, Szwajcarii Saskiej, Sprewaldu - Łużyckiej Wenecji, Miśni i Zamku Moritzburg oraz do wielu innych miejsc.

Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie, przedstawiamy propozycję wyjazdu dopasowaną do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.

Zapytania o organizację wyjazdu można składać e-mailowo , telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy , który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.wycieczkoweabc.pl/kontakt.html

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.